polanica zdrój noclegi

W ofercie:

  • 2 pokoje dwu osobowe z możliwością noclegu jednej, bądź trzech osób. Pokoje wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, lodówkę, tv, czajnik, wyjście na taras.

  • apartament z możliwością noclegu od dwóch do pięciu osób. W skład apartamentu wchodzą: dwa pokoje (2 i 3 osobowe), łazienka z prysznicem, aneks kuchenny, pokój gościnny z tv, taras widokowy.

Rodzinna atmosfera, komfort, wypoczynek, otaczająca zieleń i przepiękne widoki zapewnią Państwu niepowtarzalną atmosferę oraz uczucie wygody i zadowolenia.

Serdecznie zapraszamy.
Opis:

Nasz dom położony jest na wzgórzu dzięki czemu oczaruje Cię przepiękną panoramą Ziemii Kłodzkiej. Wygodna lokalizacja sprawi, że już w 10 minut dojdziesz spacerkiem do Parku Zdrojowego.

Do dyspozycji gości są dwa w pełni wyposażone pokoje z tv, łazienkami i tarasem widokowym. Dodatkowo w swojej ofercie mamy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i pokojem gościnnym z tv. Na terenie obiektu znajduje się grill, taras widokowy, ogród, zamykany parking.Cennik:

od 30 zł do 40 zł w zależności od sezonu.
Przy dłuższym pobycie możliwość negocjacji ceny.

Created by Creatum - Kamil Jacenko Kamil Jacenko | Copyright © 2008 - 2009 Pokoje Gościnne Rozalia | All rights reserved